-
Neurčený autor
Kytice růží
No.: 1369Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:47
olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Chalupa
No.: 1368Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:46
dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Portrét dívky
No.: 1367Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:45
rudka, papír, 1914, 23 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Eva Janíčková
(1935)
Pták na stromě
No.: 1366Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:44
suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign PD Janíčková, pasparta, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
J. Leiva
Italská ulička
No.: 1365Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:43
akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
-
Josef Kos
(1932)
Na samotě
No.: 1364Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:42
litografie, 25,5 x 18 cm, sign. PD, rám, č. 25/200, zezadu věnování: OKRESNÍ VÝBOR SOCIALISTICKÉ AKADEMIE ČSSR V JIHLAVĚ UDĚLUJE pplk. Vladimíru Královi u příležitosti 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou uznání za činnost při šířeni politických, kulturních a vědeckých znalostí, P…
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Zdeněk Preclík
(1949-2021)
Basset
No.: 1363Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:41
tuš, papír, 1976, 11 x 8 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Masopust
No.: 1362Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:40
tužka, papír, 2002, 16,5 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Xian
The good times are killing me
No.: 1361Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:39
tisk, 35,5 x 25,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Lindl
Jan Zrzavý
No.: 1360Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:38
linoryt, 1992, 21 x 15 cm, sign. PD Lindl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Boka Kotorska
No.: 1359Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:37
litografie, 21 x 32 cm, sign. LD, pasparta, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Vel. gospa od Škarpiela
No.: 1358Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:36
litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Rybář
No.: 1357Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:35
linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Spokojenost
No.: 1356Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:34
tisk, 2015, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Žena a muž
No.: 1355Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:33
tisk, 8,5 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
V parku
No.: 1354Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:32
tisk, 8 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Žena s dítětem
No.: 1353Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:31
tisk, 8 x 12,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Květina
No.: 1352Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:30
linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Nebe
No.: 1351Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:29
litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hoffmanová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artist…
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Na draka
No.: 1350Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:28
litografie, 15 x 10 cm, sign. PD, č. 64/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Jan Halla
(1926-1988)
Klaviatura
No.: 1349Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:27
litografie, 15 x 7,5 cm, sign. UD Halla, pasparta, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Eva Křížová - Brýdová
(1929-1997)
Kůň
No.: 1348Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:26
pastel, akvarel, tuš, papír, 1973, 19 x 17 cm, sign. PD EK, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
-
Neurčený autor
Klášter
No.: 1347Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:25
tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Kytice
No.: 1346Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:24
litografie, 9,5 x 14,5 cm, sign. UD V. Cidlinský, pasparta, č. 59/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Neurčený autor
Ulice
No.: 1345Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:23
linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
J. Pinc
Kapr
No.: 1344Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:22
akvarel, papír, 1958, 9 x 14 cm, sign. PN J. Pinc 58, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
J. Pinc
Kostel
No.: 1343Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:21
tuš, tužka, papír, 1951, 15,5 x 8 cm, sign LD J. Pinc 51, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Kapela
No.: 1342Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:20
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Jarmila Čermáková
(1934)
Chrám sv. Víta
No.: 1341Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:19
litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Emil Wänke
(1901-?)
Kočka
No.: 1339Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:17
lept, 8 x 8 cm, sign. PD, rám, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids