• Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    No.: 276736

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:34

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    No.: 276739

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:36

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    No.: 276740

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:38

    litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Chroust

    No.: 276744

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:40

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Housata

    No.: 276746

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:42

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276748

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276750

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:46

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276751

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:48

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276752

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:50

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.