Josef Kos
Luční krajina
Položka č.: 277081Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:07
litografie, 26,5 x 29,5 cm, sign. PD J. Kos, rám, č. 34/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)