Kamil Lhoták
Anna Endrštová 1963 (129 kreseb)
Položka č.: 281950Vyvolávací cena: 260.000 CZK (10.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:17
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1963, 22,5 x 17,5 cm, sign. vše Kamil Lhoták 63, Kresebný́ deník, který́ si Kamil Lhoták vedl během roku 1963 zachycuje 134 dní v roce Aničky Endrštové, jeho tehdejší přítelkyně. Jedná se převážně o intimní́ scény z každodenního života, zachycené při svléká…
Aktuální cena: 260.000 CZK (10.834 €)
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
Kamil Lhoták
Japonsko
Položka č.: 281952Vyvolávací cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:19
Aktuální cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Odhadní cena: 300 000 - 350 000 CZK
Kamil Lhoták
Menhir
Položka č.: 282012Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:19
litografie, 1980, 47 x 64 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Paříž, kterou Lhoták navštívil v roce 1938, se stala jeho trvalou inspirací. V duchu Skupiny …
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
Kamil Lhoták
Krajina s červeným stanem
Položka č.: 282036Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:43
olej, plátno, 1962, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 62, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věr…
Aktuální cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Odhadní cena: 1 800 000 - 2 000 000 CZK
Kamil Lhoták
Na obzoru plachta bílá
Položka č.: 282037Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:44
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK