Jaroslav Rubeš
Zlatá ulička
Položka č.: 266640Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 14:32
olej, karton, 15 x 27 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu