Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:24

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:30

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Japonská kreslená dívka

    Položka č.: 251459

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:46

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 255736

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:52

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní