Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Bÿlina w Litoměřickem kraji

    Položka č.: 252307

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:47

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kamenná koupel w Šenowě u Teplic

    Položka č.: 252310

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:50

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chuchle u Prahy

    Položka č.: 252311

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:51

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,1 cm, jemně znečištěný papír, skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Maryánské lázně w Plzensku léta 1820

    Položka č.: 252312

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:52

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Střimelice w Kauřimském kraji

    Položka č.: 252313

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:53

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Libwerda w Boleslawském kraji

    Položka č.: 252316

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:56

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Děčin w Litomeřickem kraji

    Položka č.: 252317

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:57

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gestřábi w Litoměřickém kraji

    Položka č.: 252318

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:58

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krupka v Litoměřickém kraji

    Položka č.: 252319

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:59

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,4 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Točnik w Beraunském kraji

    Položka č.: 252322

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:02

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajské město Kouřim

    Položka č.: 252323

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:03

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Jelení příkopy v Praze

    Položka č.: 252324

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:04

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17,3 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Worlik w Prachynském kraji

    Položka č.: 252325

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:05

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mapa Francie

    Položka č.: 252337

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:17

    tisk, 69 x 80 cm, 4 díly, slepeno textilní lepenkou, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Teplice

    Položka č.: 252338

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:18

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., lehce zašlý papír, místy pokrčen, pravý dolní roh papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled od bývalé Koňské brány na Václavské náměstí a k Hradčanům

    Položka č.: 252352

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:32

    pastel, dřevoryt, papír, 16,2 x 25 cm, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, PD mimo tisk několik tmavších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 252353

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:33

    pastel, dřevoryt, papír, 23,5 x 18,5 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hradčany, pohled se strany východní

    Položka č.: 252354

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:34

    pastel, dřevoryt, papír, 23,2 x 32,8 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Novoměstská vodárna u Šitkovských mlýnů

    Položka č.: 252356

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:36

    pastel, dřevoryt, papír, 18,2 x 23 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské4

    Položka č.: 252358

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:38

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 24,7 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad Škvárovník u Teplic

    Položka č.: 252359

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:39

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Teplice

    Položka č.: 252360

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:40

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,8 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad Šternberk v Čechách

    Položka č.: 252361

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:41

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 15,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Roudnice nad Labem

    Položka č.: 252363

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:43

    ocelorytina, okolo 1850, 11,7 x 15,8 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kostel Sv. Jakuba v Kutné hoře

    Položka č.: 252365

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:45

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 10 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plébeinner Bohéme

    Položka č.: 252366

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:46

    kolorovaná ocelorytina, okolo 1850, 16,5 x 10 cm, papírová pasparta, na zadní straně papíru tištěný text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mariánské lázně

    Položka č.: 252370

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:50

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,2 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    U Chebu v Čechách

    Položka č.: 252372

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:52

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Olomouc

    Položka č.: 252374

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:54

    ocelorytina, okolo 1850, 9,7 x 15 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ferdinandova fontána v Mariánských lázních

    Položka č.: 252375

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 17:55

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

Facebook