Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:08

    olej, karton, 23 x 34 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:10

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:15

    lept, 16 x 13 cm, sign. PD nečitelně, č. 34/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 15:13

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 15:19

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 15:20

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 224017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 15:24

    litografie, 18,2 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 14:33

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét stařenky

    Položka č.: 226716

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 14:58

    olej, plátno, 51 x 40 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:18

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:29

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:30

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:31

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:32

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s kostelíkem

    Položka č.: 250721

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:26

    olej, karton, 32 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:27

    olej, karton, 38 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Světice

    Položka č.: 244107

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:28

    sépie, ruční papír, 18. století, 22,2 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 244511

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 13,9 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U lesa

    Položka č.: 250701

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:11

    olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrky

    Položka č.: 139144

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:12

    tempera, tuš, papír, 13 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Der Zuckerhut im Steingebirge zu Adersbach in Böhmen

    Položka č.: 250659

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:26

    mědirytina, 14 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Neznámý autor - Die Schlackenburg bei Töplitz

    Položka č.: 250652

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:27

    mědirytina, ca 1840, 9,8 x 14,3 cm, vydal Bibliograph. Institut, Hildburghausen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:28

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hraboš II.

    Položka č.: 250712

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:18

    bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hraboš I.

    Položka č.: 250711

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:19

    bromostříbrná fotografie, 29 x 38 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • neznámý autor

    Zednářská znamení

    Položka č.: 250665

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:36

    litografie, 11,5 x 6 cm, mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    Položka č.: 242786

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:46

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Anděl (PF 2007)

    Položka č.: 242814

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:48

    litografie, 1981, 20,5 x 9,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlýn

    Položka č.: 242963

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:20

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:22

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook