-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:06
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:26
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279355Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:28
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha
Položka č.: 282217Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:46
tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 281780Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:30
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
Položka č.: 276808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
George a Mária International Show
Položka č.: 282495Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12
tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Potok
Položka č.: 282494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13
olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Loď
Položka č.: 282493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:14
tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Stařenka
Položka č.: 282492Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:15
olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Polní krajina
Položka č.: 282503Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:38
pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Menčice
Položka č.: 282502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:39
akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Stará stodola ve Zdelově
Položka č.: 282501Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:40
tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281917Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:41
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
Položka č.: 281859Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:42
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Luční krajina
Položka č.: 281835Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:43
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U řeky
Položka č.: 281836Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:44
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282512Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:27
lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
S kohoutem a květinou
Položka č.: 282521Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:05
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
S pávem a píšťalou
Položka č.: 282520Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:06
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rybáři
Položka č.: 274415Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07
litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Venkovská scéna
Položka č.: 268777Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:19
tapisérie, 70 x 131 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem original tapestry wall hanging, England, Worcestshire, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
České umění XIX. století
Položka č.: 267382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:35
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kompozice
Položka č.: 249471Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jezdec
Položka č.: 242479Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:37
litografie, 13,2 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234099Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:38
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domek u cesty
Položka č.: 229947Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:39
mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domy u řeky
Položka č.: 228259Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:40
dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)
Položka č.: 260931Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:41
4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO