Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 18:02

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 18:50

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Dům v Číně

    Položka č.: 234076

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 18:58

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 19:20

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 19:26

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 242422

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 20:04

    dřevoryt, 4 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město

    Položka č.: 242803

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 20:14

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podobizna muže s brýlemi

    Položka č.: 245395

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 20:40

    olej, plátno, 49 x 36,5 cm, rám, na malbě drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    Položka č.: 260926

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2022 23:02

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Motýl

    Položka č.: 249267

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 18:08

    litografie, 5,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Knihovna lidové tvroby

    Položka č.: 249279

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 18:12

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Salomon de Caus

    Položka č.: 249297

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 18:20

    mědirytina, 13 x 19 cm, značeno DU Verlag von Gottlieb Haase Söhne, při okrajích papíru drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 249471

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 18:26

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kopretiny ve váze

    Položka č.: 249547

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 18:32

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Typo

    Položka č.: 254189

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 20:10

    tisk, plakát, 1986, formát A1 cm, plakát k výstavě užité grafiky a typografie, na zadní straně profily autorů- slouží zároveň jako katalog výstavy, plakát přeložen na dvanáctiny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Na dvoře

    Položka č.: 257021

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 20:28

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, papír nahoře (mimo tisk) lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    7 x pohlednice z Benátek

    Položka č.: 260927

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 21:24

    7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    Položka č.: 260928

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 21:26

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chlapec

    Položka č.: 261870

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 21:56

    olej, papír, 21 x 14 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pivoňky

    Položka č.: 262314

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 18:14

    olej, plátno, 58 x 48 cm, rám, pravý horní roh otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupy

    Položka č.: 262315

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 18:16

    olejová tempera, sololit, 37 x 47 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Venkovská scéna

    Položka č.: 263455

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 20:22

    tapisérie, 70 x 131 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem original tapestry wall hanging, England, Worcestshire, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Modrý domek

    Položka č.: 264689

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 21:30

    olej, plátno, 23,8 x 27,7 cm, rám, plátno na několika místech prohnuté, rám zašlý, na několika místech otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 264692

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 21:36

    olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pták ohnivák

    Položka č.: 264693

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 21:38

    olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 264703

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 21:58

    akvarel, tuš, papír, 7,4 x 11,5 cm, pasparta, nepatrné zašlá páska na paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom ve větru

    Položka č.: 264704

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 22:00

    suchá jehla, 5,8 x 8,4 cm, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zašlá, místy ušpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stromy u mola

    Položka č.: 264706

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2022 22:04

    suchá jehla, 7,3 x 9,5 cm, pasparta, pasparta lehce zažloutlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:13

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tůňka

    Položka č.: 177801

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 14:15

    olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook