Vladimír Poupa
(1922-1988)
Vietnamská studentka
No.: 258560Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:35
olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)