Jan Merta
Nora
Položka č.: 281933Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:00
serigrafie, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. PD Jan Merta 98, rám, č. 49/100, Představujeme soubor grafik od autora Jana Merty, jenž patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Ni…
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
Jan Merta
Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?
Položka č.: 281934Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:01
serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Jan Merta
Servis
Položka č.: 281935Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:02
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Jan Merta
Cukrová vata
Položka č.: 281936Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:03
serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)