Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Po koupání

    No.: 277206

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:44

    mixed media, cardboard, 1947, 33 x 42,5 cm, signed lower/right B. Ullrych 47, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kytička ve vlasech

    No.: 277205

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:45

    mixed media, cardboard, 1947, 33,5 x 42,5 cm, signed lower/left B. Ullrych 1947, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 277246

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:46

    olej, malířská lepenka, 1933, 25,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 33, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s květem ve vlasech

    No.: 277245

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:47

    olej, karton, 1941, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 41, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,