Aleš Kublák
Poutní vrch
No.: 274608Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 19:37
olej, plátno, lepenka, 2022, 32,5 x 32,5 cm, sign. PD AK 22
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Aleš Kublák
Memento ze včera
No.: 274607Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 19:36
olej, akryl, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. LD AK
Current price: 220 CZK (10 €)
Aleš Kublák
Tiché prázdno
No.: 270082Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:40
olej, akryl, plátno, 50 x 50 cm, PD monogr. AK 22
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Aleš Kublák
Kdysi kdesi
No.: 270081Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:39
olej, plátno na desce, 39 x 29 cm, monogr. vzadu AK 22
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids