Dimitrij Kadrnožka
Kořalka
No.: 274033Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 10:03
litografie, 1979, 33 x 23,5 cm, sign. PD Kadrnožka 79, č. 74/75
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids