Václav Fiala
(1891-1968)
Malíř Vojtěch Sedláček
Položka č.: 247042Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:24
litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu