Pavel Dušek
(1992)
Po dešti
No.: 281609Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:52
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Current price: 11.000 CZK (459 €)
(1992)
Po dešti