Zuzana Oberthorová - Popelková

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Jitřní čas

    Položka č.: 246262

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37

    litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)