Orange Pekoe

    No.: 235136

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:27

    litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Estimate: k CZK

    U řeky

    No.: 264739

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:35

    lept, 1965, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids