Přístav
No.: 270331Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:14
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Vyznání
No.: 270325Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:08
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids