Milan Bauer
Lokomotiva I
No.: 23Auction price: 3.700 CZK (155 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:22
lept, 22,7 x 24,8 cm, sign. DU Bauer Milan, autorský tisk, studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 3.700 CZK (155 €)
Milan Bauer
Tour de fantasy
No.: 22Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:21
lept, 34,5 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 66/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Milan Bauer
Zátiší s automobilem
No.: 21Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:20
lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, červená šmouha levý dolní roh mimo tisk , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Milan Bauer
Motocykl Ferdinanda Gramatiky
No.: 20Auction price: 6.700 CZK (280 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:19
ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, zlomený papír, levý horní roh do tisku, studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 6.700 CZK (280 €)
Milan Bauer
Parní pomník
No.: 19Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:18
lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Milan Bauer
Zabal si a poleť
No.: 18Auction price: 4.600 CZK (192 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:17
lept, 39,2 x 26,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 46/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 4.600 CZK (192 €)
Petr Ptáček
Před rychlostním rekordem
No.: 17Auction price: 2.600 CZK (109 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:16
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Petr Ptáček
Cord - Rekordní jízda
No.: 16Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:15
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Petr Ptáček
Blue Bird
No.: 15Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:14
Current price: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
Remorkér v mlze
No.: 14Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:13
Current price: 600 CZK (25 €)
Petr Ptáček
ACE motor oil can, Autoplane motor oil can
No.: 13Auction price: 2.300 CZK (96 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:12
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Petr Ptáček
Imperial Airways
No.: 12Auction price: 2.300 CZK (96 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:11
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Petr Ptáček
Nádraží
No.: 11Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:10
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Petr Ptáček
Britten U. S. A.
No.: 10Auction price: 2.600 CZK (109 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:09
Petr Ptáček
Nad celinami
No.: 9Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:08
Petr Ptáček
Autostrada
No.: 8Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:07
Petr Ptáček
Řiditelný balon
No.: 7Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:06
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Petr Ptáček
Continental divide
No.: 6Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:05
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Petr Ptáček
Vynořená
No.: 5Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:04
Petr Ptáček
Hydroplán U.S. Navy
No.: 4Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:03
Petr Ptáček
Štít Texaco
No.: 3Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:02
Petr Ptáček
DC - 2
No.: 2Auction price: 2.300 CZK (96 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:01
Petr Ptáček
Hydroplanem
No.: 1Auction price: 2.300 CZK (96 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:00
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
V zahradě
No.: 7Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:06
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 11,5 x 8 cm, značeno PD Tisk Reynek
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
No.: 6Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:05
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kristus
No.: 2Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:01
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
No.: 1Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:00
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm
Current price: 4.000 CZK (167 €)
František Gross
(1909-1985)
Zátiší s konvicí a ovocem
No.: 228Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:47
tužka, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Otakar Hůrka
(1889-1966)
Chalupa
No.: 206Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:25
olej, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Kalvoda at the art school - landscape art, member of Salon d´automne in France
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Tomáš Němec
(1986)
Posezení
No.: 180Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 18:59
akryl, plátno, 50 x 65 cm, sign. vzadu Němec, studium na AVU v Praze, ateliér Malba III - škola M. Rittsteina
Current price: 6.000 CZK (250 €)