auction history
LIST OF AUTHORS

  • Milan Bauer

    (1960)

    Lokomotiva I

    No.: 23

    Auction price: 3.700 CZK (155 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:22

    lept, 22,7 x 24,8 cm, sign. DU Bauer Milan, autorský tisk, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 3.700 CZK (155 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milan Bauer

    (1960)

    Tour de fantasy

    No.: 22

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:21

    lept, 34,5 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 66/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    No.: 21

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:20

    lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, červená šmouha levý dolní roh mimo tisk , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milan Bauer

    (1960)

    Motocykl Ferdinanda Gramatiky

    No.: 20

    Auction price: 6.700 CZK (280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:19

    ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, zlomený papír, levý horní roh do tisku, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 6.700 CZK (280 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milan Bauer

    (1960)

    Parní pomník

    No.: 19

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:18

    lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zabal si a poleť

    No.: 18

    Auction price: 4.600 CZK (192 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:17

    lept, 39,2 x 26,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 46/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 4.600 CZK (192 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Před rychlostním rekordem

    No.: 17

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:16

    litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Cord - Rekordní jízda

    No.: 16

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:15

    litografie, 2012, 17 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 76/80

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Blue Bird

    No.: 15

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:14

    litografie, 2008, 14,8 x 26,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 14/80

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Remorkér v mlze

    No.: 14

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:13

    litografie, 2019, 14,9 x 21,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, autorský tisk

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

    No.: 13

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:12

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Imperial Airways

    No.: 12

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:11

    litografie, 2005, 25 x 37 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 2/140

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Nádraží

    No.: 11

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:10

    litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Britten U. S. A.

    No.: 10

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:09

    litografie, 2006, 35 x 55 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Nad celinami

    No.: 9

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:08

    litografie, 2008, 29 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, autorský tisk

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Autostrada

    No.: 8

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:07

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, autorský tisk

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Řiditelný balon

    No.: 7

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:06

    litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Continental divide

    No.: 6

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:05

    litografie, 2007, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 33/120

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Vynořená

    No.: 5

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:04

    lept, 2000, 20,5 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, autorský tisk

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán U.S. Navy

    No.: 4

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:03

    litografie, 2007, 13 x 24,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Štít Texaco

    No.: 3

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:02

    litografie, 2010, 20 x 18,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    DC - 2

    No.: 2

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:01

    litografie, 2011, 20 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autroský tisk

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplanem

    No.: 1

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2026 18:00

    litografie, 2005, 24,5 x 44 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 16/90

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    V zahradě

    No.: 7

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:06

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 11,5 x 8 cm, značeno PD Tisk Reynek

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Marnotratný syn

    No.: 6

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:05

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kristus

    No.: 2

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:01

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    No.: 1

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:00

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • František Gross

    (1909-1985)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    No.: 228

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:47

    tužka, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Chalupa

    No.: 206

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:25

    olej, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Kalvoda at the art school - landscape art, member of Salon d´automne in France

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Tomáš Němec

    (1986)

    Posezení

    No.: 180

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 18:59

    akryl, plátno, 50 x 65 cm, sign. vzadu Němec, studium na AVU v Praze, ateliér Malba III - škola M. Rittsteina

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.