Josef Dlabal
(1920-2004)
Zátiší s melounem
Položka č.: 2128Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:02
olej, plátno, 11 x 23,8 cm, sign. LD J. Dlabal, na pravém okraji plátno otřepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Obří důl
Položka č.: 2129Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:03
olej, papír, 13 x 15 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Plachetnice ve Vídni
Položka č.: 2130Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:04
olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Wien, v levo dole na rohu utržen kousek papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Las Palmas
Položka č.: 2131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:05
olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Roma Caracall
Položka č.: 2132Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:06
olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Písečný hrad
Položka č.: 2133Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:07
olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Západ slunce nad Lipnem
Položka č.: 2134Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:08
olej, plátno, 11,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Dlabal, DU: Lipno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Vchod obrostlý růžemi
Položka č.: 2135Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:09
olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
A. Imrich
Položka č.: 2136Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:10
olej, dřevěná překližka, 26 x 37,6 cm, sign. PD A. Imrich, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Aleš Kublák
Sesutá kytka
Položka č.: 2137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:11
olej, akryl, plátno, 2022, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Aleš Kublák
Obraz 80
Položka č.: 2138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:12
olej, akryl, plátno, 2025, 55 x 50 cm, monogr. LD AK 25, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Svážení sena
Položka č.: 2139Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:13
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pobřeží při západu slunce
Položka č.: 2140Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:14
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Z pole
Položka č.: 2141Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Eduard Toman
Dívka v kroji
Položka č.: 2142Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:16
olej, překližka, 18,5 x 15 cm, sign. PD Ed. Toman, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Bouře nad kopcem
Položka č.: 2143Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:17
olej, papír, 1931, 33,8 x 42,6 cm, sign. PD B. Ullrych 31, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Bohumil Ullrych
Dívka v červené sukni
Položka č.: 2144Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:18
olej, papír, 1948, 30 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 48, LD v rohu papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Bohumil Ullrych
Portrét dívky
Položka č.: 2145Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:19
olej, papír, 28,9 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně pokrčené okraje papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Bohumil Ullrych
Pradlena
Položka č.: 2146Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:20
olej, karton, 1931, 30,5 x 31 cm, sign. LD B. Ullrych 1931, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ivan Antoš
Rostliny
Položka č.: 2147Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:21
lept, 2016, 14,7 x 8,7 cm, sign.PD Ivan Antoš 16, č. 1/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Bobek
(1925-2006)
Madonna
Položka č.: 2148Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:22
dřevoryt, akvarel, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD J. Bobek, 125/200, vydala Lyra Pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze, člen skupiny INDEX
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Vladimír Cidlinský
Položka č.: 2149Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:23
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Olga Čechová
(1925)
Křídla
Položka č.: 2150Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:24
dřevoryt, 1986, 5 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 86, p. f. 1987, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Olga Čechová
(1925)
Dvě rybky
Položka č.: 2151Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:25
dřevoryt, 1984, 9 x 6,3 cm, sign. PD Olga Čechová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Černý
Položka č.: 2152Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Emler
(1912-1992)
Statek
Položka č.: 2153Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:27
litografie, akvarel, 8,5 x 13 cm, značeno LD v tisku F. Emler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bedřich Glaser
Sající monstrum
Položka č.: 2154Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:28
lept, 1985, 12,7 x 16 cm, sign. PD Glaser 85, 22/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Holoubek
Škeble
Položka č.: 2155Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:29
litografie, 1982, 8,8 x 6 cm, sign. PD J. Holoubek 82, č. 82/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen výtvarné společnosti Kruh a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Hluboký les
Položka č.: 2156Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:30
litografie, 13 x 19 cm, sign. PD Miloslav Holý, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Tváře, oči, hlavy
Položka č.: 2157Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:31
litografie, 1989, 28,5 x 19 cm, sign. PD Hořánek 89, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)