Jiří Tyller
Hrot pyramidy
Položka č.: 2098Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:32
akvarel, tuš, papír, 1997, 13,2 x 13,2 cm, sign. DU Jiří Tyller, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Bohumil Ullrych
Vesnička s mostem
Položka č.: 2099Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:33
lavírovaná tuš, akvarel, papír, 1928, 21 x 29,4 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na papíru, papírová pasparta, zezadu autorský štítek, papír na okrajích otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
U pumpy
Položka č.: 2100Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:34
tužka, akvarel, papír, 1938, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 38, nalepeno na papíru, papírová pasparta, spodní okraj papíru nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Pradleny
Položka č.: 2101Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:35
tuš, akvarel, papír, 1926, 18,7 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 26, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Koupání
Položka č.: 2102Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:36
akvarel, tuš, papír, 1927, 18,9 x 26 cm, sign. PD. B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Ullrych
Postava ženy (akt)
Položka č.: 2103Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:37
tužka, akvarel, papír, 1926, 32,6 x 13,6 cm, sign. LD Ullrych 26, nalepeno na papíru, zažloputlý papír, u dolního okraje papír místy lehce natržen, v rozích púapíru lehce patrne stopy po lepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)
Položka č.: 2104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:38
lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)
Položka č.: 2105Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:39
tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)
Položka č.: 2106Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:40
tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)
Položka č.: 2107Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:41
tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Úkryt v lesích
Položka č.: 2108Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:42
akvarel, papír, 1945, 41,3 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, LD kousek papíru z rohu chybí - utržen, u horního okraj odřen papír, u pravého okraje papíru několik světlích skvrn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Vesnická zábava
Položka č.: 2109Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:43
tuš, akvarel, papír, 29 x 40,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, zažloutlý papír s několika drobnými skvrnkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Bohumil Ullrych
Dům mezi kopci
Položka č.: 2110Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:44
tužka, akvarel, papír, 1918, 13,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 1918, nalepeno na papíru, papírová pasparta, na papíru žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Stébla ve větru
Položka č.: 2111Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:45
tuš, akvarel, papír, 14,7 x 28,7 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartoně, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Ullrych
Pár (náčrt k ilustraci)
Položka č.: 2112Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:46
tuš, tužka, papír, 1940, 17 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, PH v rohu papír lehce ušpiněn., PD v rohu papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Dům na kopci
Položka č.: 2113Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:47
akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Volkov
Borovice
Položka č.: 2114Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:48
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Lovec talentů
Položka č.: 2115Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:49
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, napravo text: Nikdo netuší kolik práce dá hledání nových sprintérských talentů...!, růžky papíru mírně pokrčeny, PD modrou tužkou 42%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Nové stereo
Položka č.: 2116Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:50
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: A hele - pořídil si zase nové stereo..., PD modrou tužkou 47%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Máničky
Položka č.: 2117Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:51
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, sign. PD ad, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Na houbách
Položka č.: 2118Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:52
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, u horního okraje papíru modrá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Amorek v hledáčku
Položka č.: 2119Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:53
tuš, tužka, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, papír u pravého horního rohu ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Lyžovačka
Položka č.: 2120Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:54
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, papír u spodního kraje lehce ušpiněn, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Klobouky
Položka č.: 2121Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:55
tuš, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, PD text: Tenhle by mi vyhovoval..., papír na levém okraji zažloutlý, na horním okraji několik stop po zrezavělé sponce, pravý roh papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Oldřich Dudek
Na rybách
Položka č.: 2122Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:56
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Slyšela jsem, že sháníte nějakou velkou žížalu!, papír nahoře u okraje pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Oldřich Dudek
Letci
Položka č.: 2123Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:57
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Jo, za mládí - létá jako tryskáč! To já za mlada létal jako Kašpar!, vlevo dole na papíru dvě šedé šmouhy, pravý okraj papíru ohmatán, levý horní roh pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Džungle
Položka č.: 2124Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:58
olej, papír, 11 x 14,3 cm, sign. PD J. Dlabal, nepatrně odřeno na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Čluny
Položka č.: 2125Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:59
olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo nahoře je plátno ohnuté a v míste ohybu je malba prasklá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžené hory
Položka č.: 2126Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:00
olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Uvnitř paláce
Položka č.: 2127Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:01
olej, papír, 12,6 x 12,8 cm, sign. PD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)