• Jiří Tyller

    Hrot pyramidy

    Položka č.: 2098

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:32

    akvarel, tuš, papír, 1997, 13,2 x 13,2 cm, sign. DU Jiří Tyller, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vesnička s mostem

    Položka č.: 2099

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:33

    lavírovaná tuš, akvarel, papír, 1928, 21 x 29,4 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na papíru, papírová pasparta, zezadu autorský štítek, papír na okrajích otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    U pumpy

    Položka č.: 2100

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:34

    tužka, akvarel, papír, 1938, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 38, nalepeno na papíru, papírová pasparta, spodní okraj papíru nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 2101

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:35

    tuš, akvarel, papír, 1926, 18,7 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 26, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 2102

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:36

    akvarel, tuš, papír, 1927, 18,9 x 26 cm, sign. PD. B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava ženy (akt)

    Položka č.: 2103

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:37

    tužka, akvarel, papír, 1926, 32,6 x 13,6 cm, sign. LD Ullrych 26, nalepeno na papíru, zažloputlý papír, u dolního okraje papír místy lehce natržen, v rozích púapíru lehce patrne stopy po lepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 2104

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:38

    lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 2105

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:39

    tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 2106

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:40

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 2107

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:41

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Úkryt v lesích

    Položka č.: 2108

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:42

    akvarel, papír, 1945, 41,3 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, LD kousek papíru z rohu chybí - utržen, u horního okraj odřen papír, u pravého okraje papíru několik světlích skvrn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vesnická zábava

    Položka č.: 2109

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:43

    tuš, akvarel, papír, 29 x 40,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, zažloutlý papír s několika drobnými skvrnkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům mezi kopci

    Položka č.: 2110

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:44

    tužka, akvarel, papír, 1918, 13,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 1918, nalepeno na papíru, papírová pasparta, na papíru žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stébla ve větru

    Položka č.: 2111

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:45

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 28,7 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartoně, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pár (náčrt k ilustraci)

    Položka č.: 2112

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:46

    tuš, tužka, papír, 1940, 17 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, PH v rohu papír lehce ušpiněn., PD v rohu papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům na kopci

    Položka č.: 2113

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:47

    akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Volkov

    Borovice

    Položka č.: 2114

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:48

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lovec talentů

    Položka č.: 2115

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:49

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, napravo text: Nikdo netuší kolik práce dá hledání nových sprintérských talentů...!, růžky papíru mírně pokrčeny, PD modrou tužkou 42%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Nové stereo

    Položka č.: 2116

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:50

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: A hele - pořídil si zase nové stereo..., PD modrou tužkou 47%, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Máničky

    Položka č.: 2117

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:51

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, sign. PD ad, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Na houbách

    Položka č.: 2118

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:52

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, u horního okraje papíru modrá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Amorek v hledáčku

    Položka č.: 2119

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:53

    tuš, tužka, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, papír u pravého horního rohu ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lyžovačka

    Položka č.: 2120

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:54

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, papír u spodního kraje lehce ušpiněn, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Klobouky

    Položka č.: 2121

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:55

    tuš, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, PD text: Tenhle by mi vyhovoval..., papír na levém okraji zažloutlý, na horním okraji několik stop po zrezavělé sponce, pravý roh papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Oldřich Dudek

    Na rybách

    Položka č.: 2122

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:56

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Slyšela jsem, že sháníte nějakou velkou žížalu!, papír nahoře u okraje pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Oldřich Dudek

    Letci

    Položka č.: 2123

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:57

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Jo, za mládí - létá jako tryskáč! To já za mlada létal jako Kašpar!, vlevo dole na papíru dvě šedé šmouhy, pravý okraj papíru ohmatán, levý horní roh pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Džungle

    Položka č.: 2124

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:58

    olej, papír, 11 x 14,3 cm, sign. PD J. Dlabal, nepatrně odřeno na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Čluny

    Položka č.: 2125

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:59

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo nahoře je plátno ohnuté a v míste ohybu je malba prasklá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžené hory

    Položka č.: 2126

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:00

    olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Uvnitř paláce

    Položka č.: 2127

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:01

    olej, papír, 12,6 x 12,8 cm, sign. PD J. Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)