Eva Natus - Šalamounová

(1934-2014)

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    Položka č.: 279004

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:20

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Lev

    Položka č.: 281207

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:22

    litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)