• Boris Soukup

    (1932-1984)

    Kompozice III

    Položka č.: 2339

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:33

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Kompozice II

    Položka č.: 2340

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:34

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Leona Stařinská

    Secesní anatomie

    Položka č.: 2341

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:35

    linoryt, 1997, 36,5 x 59 cm, sign. PD Stařinská Leona 1997, č. 3/10, tištěno na ručním papíře, PD vodotisková značka, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Svolinský

    Neklidná zátoka

    Položka č.: 2342

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:36

    litografie, 47,5 x 59 cm, LD značeno na kameni K. Svolinský, při okraji roztržený, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Karel Svolinský

    Selský žalm

    Položka č.: 2343

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:37

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Svolinský

    Strach

    Položka č.: 2344

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:38

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Snící

    Položka č.: 2345

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:39

    linoryt, 31,2 x 30 cm, sign. PD K. Šafář, č. 12/70, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vratislav Ševčík?

    Křídla

    Položka č.: 2346

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:40

    litografie, 46 x 61,5 cm, sign. PD, č. 7/20, mimo tisk místy nepatrně zažloutlý papír, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vratislav Ševčík?

    Jak se máš

    Položka č.: 2347

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:41

    litografie, 56,8 x 41 cm, sign. PD, č. 7/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 2348

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:42

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Rovnováha přírody

    Položka č.: 2349

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:43

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Alena Šlapáková

    Padající listí

    Položka č.: 2350

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:44

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Paměť věků

    Položka č.: 2351

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:45

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Naděje

    Položka č.: 2352

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:46

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Opuštěné křeslo

    Položka č.: 2353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:47

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Položka č.: 2354

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:48

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář v člunu

    Položka č.: 2355

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:49

    lept, 7,8 x 12 cm, sign. PD J. Švengsbír, č. 48/200, papír zažloutlý, levý dolní roh pokrčený, u pravého okraje ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (březen)

    Položka č.: 2356

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:50

    ocelorytina, 14,5 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Akt dívky II.

    Položka č.: 2357

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:51

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Akt dívky I.

    Položka č.: 2358

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:52

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Helena Tomášková - Willmannová

    Náhla příhoda

    Položka č.: 2359

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:53

    lept, 1992, 32,6 x 42 cm, sign. PD helena Tomášková - Willmannová 92, č. 2/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Moderní apokalypsa

    Položka č.: 2360

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:54

    kombinovaná technika, 1992, 33 x 42 cm, sing. PD Helena Tomášková-Vilmannová 92, č. 2/75, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jana Truksová

    Položka č.: 2361

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:55

    litografie, 1989, 29,6 x 45,2 cm, sign. PD J. Truksová 1989, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Válek

    Labyrint

    Položka č.: 2362

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:56

    monotyp, 2002, 34 x 44 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 2363

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:57

    monotyp, 2003, 44 x 33,5 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Sršení

    Položka č.: 2364

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:58

    slepotisk, 2003, 41 x 29,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., na levém okraji papíru čára po tužce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 2365

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:59

    kolorovaný slepotisk, 29,6 x 25,2 cm, sign. PD J. Válek, a.t., papír nepatrně zvlněný, na levém okraji (mimo tisk) na jednom místě čára od tužky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 2366

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:00

    litografie, 1993, 21,3 x 32,8 cm, sign. PD Váňa 93, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    U řeky

    Položka č.: 2367

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:01

    litografie, 1990, 43,3 x 59,7 cm, sign. PD Váňa 90, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Usedlost

    Položka č.: 2368

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:02

    litografie, 1992, 37,8 x 48,3 cm, sign. PD Váňa 92, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)