Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice III
Položka č.: 2339Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:33
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice II
Položka č.: 2340Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:34
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Leona Stařinská
Secesní anatomie
Položka č.: 2341Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:35
linoryt, 1997, 36,5 x 59 cm, sign. PD Stařinská Leona 1997, č. 3/10, tištěno na ručním papíře, PD vodotisková značka, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Svolinský
Neklidná zátoka
Položka č.: 2342Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:36
litografie, 47,5 x 59 cm, LD značeno na kameni K. Svolinský, při okraji roztržený, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Karel Svolinský
Selský žalm
Položka č.: 2343Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:37
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Svolinský
Strach
Položka č.: 2344Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:38
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Snící
Položka č.: 2345Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:39
linoryt, 31,2 x 30 cm, sign. PD K. Šafář, č. 12/70, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vratislav Ševčík?
Křídla
Položka č.: 2346Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:40
litografie, 46 x 61,5 cm, sign. PD, č. 7/20, mimo tisk místy nepatrně zažloutlý papír, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vratislav Ševčík?
Jak se máš
Položka č.: 2347Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:41
litografie, 56,8 x 41 cm, sign. PD, č. 7/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Šindelářová
Země mého srdce 01
Položka č.: 2348Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:42
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Rovnováha přírody
Položka č.: 2349Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:43
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Alena Šlapáková
Padající listí
Položka č.: 2350Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:44
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Šlechtová
(1974)
Paměť věků
Položka č.: 2351Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:45
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Eva Šlechtová
(1974)
Naděje
Položka č.: 2352Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:46
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Milena Šoltészová
(1939)
Opuštěné křeslo
Položka č.: 2353Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:47
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Maxmilian Švabinský
Položka č.: 2354Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:48
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Rybář v člunu
Položka č.: 2355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:49
lept, 7,8 x 12 cm, sign. PD J. Švengsbír, č. 48/200, papír zažloutlý, levý dolní roh pokrčený, u pravého okraje ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Slunce (březen)
Položka č.: 2356Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:50
ocelorytina, 14,5 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky II.
Položka č.: 2357Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:51
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky I.
Položka č.: 2358Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:52
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Helena Tomášková - Willmannová
Náhla příhoda
Položka č.: 2359Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:53
lept, 1992, 32,6 x 42 cm, sign. PD helena Tomášková - Willmannová 92, č. 2/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Moderní apokalypsa
Položka č.: 2360Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:54
kombinovaná technika, 1992, 33 x 42 cm, sing. PD Helena Tomášková-Vilmannová 92, č. 2/75, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jana Truksová
Položka č.: 2361Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:55
litografie, 1989, 29,6 x 45,2 cm, sign. PD J. Truksová 1989, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Válek
Labyrint
Položka č.: 2362Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:56
monotyp, 2002, 34 x 44 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Jaroslav Válek
Průhled
Položka č.: 2363Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:57
monotyp, 2003, 44 x 33,5 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Jaroslav Válek
Sršení
Položka č.: 2364Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:58
slepotisk, 2003, 41 x 29,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., na levém okraji papíru čára po tužce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Jaroslav Válek
Průhled
Položka č.: 2365Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:59
kolorovaný slepotisk, 29,6 x 25,2 cm, sign. PD J. Válek, a.t., papír nepatrně zvlněný, na levém okraji (mimo tisk) na jednom místě čára od tužky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
Kamenný most v Písku
Položka č.: 2366Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:00
litografie, 1993, 21,3 x 32,8 cm, sign. PD Váňa 93, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
U řeky
Položka č.: 2367Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:01
litografie, 1990, 43,3 x 59,7 cm, sign. PD Váňa 90, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
Usedlost
Položka č.: 2368Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:02
litografie, 1992, 37,8 x 48,3 cm, sign. PD Váňa 92, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)