Jana Reinerová
Rodinný večer přes sklo
Položka č.: 257868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:54
litografie, 13,5 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Reinerová
Světla domova
Položka č.: 257867Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:55
litografie, 15,7 x 13,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ladislav Rektoris
(1929-2006)
V rákosí
Položka č.: 282835Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:56
serigrafie, 1982, 22,5 x 43,5 cm, sign. PD L. Rektoris, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Požár Staroměstské radnice
Položka č.: 282953Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:57
lept, akvatita, 1945, 37 x 33 cm, sign. PD V. Röhling, LD autorské razítko, zažlutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:58
linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Soňa Schwarzová
Hráč
Položka č.: 242496Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:59
lept, akvatinta, 1985, 24,2 x 18,7 cm, sign. PD S. Schwarzová 85, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pavel Sivko
Strom
Položka č.: 201012Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:00
lept, 1984, 33 x 24 cm, sign. PD Pavel Sivko 84, 15/200, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Šárka Skálová
Strom
Položka č.: 282954Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:01
lept, 1982, 12,2 x 16,5 cm, sign. PD Šárka Skálová 82, zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Sodoma
(1921-2011)
Portrét
Položka č.: 258585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:02
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:03
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Viktor Stretti
(1878-1957)
Splav na Vltavě
Položka č.: 263552Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:04
litografie, 31 x 36 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
V zimě
Položka č.: 268400Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:05
lept, 19,5 x 31 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Alois Šrůtek
(1921-2006)
Město v Polabí
Položka č.: 282955Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:06
litografie, 26 x 54 cm, sign. PD Šrůtek, č. 68/150, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Gabriel Štrba
Anděl
Položka č.: 227608Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:07
lept, kombinovaná technika, papír, 1984, 22,3 x 14,9 cm, sign. DU Gabriel Štrba, autorský tisk, dole věnování, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Emílie Tomanová
(1933-1994)
Zima
Položka č.: 242158Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:08
lept, akvatinta, 7 x 10 cm, sign. PD E. Tomanová 7/150, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka IV.
Položka č.: 188278Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka III.
Položka č.: 188277Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka II.
Položka č.: 188276Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka
Položka č.: 188275Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Veselý
(1932-2016)
Koně
Položka č.: 282956Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:13
suchá jehla, 1985, 29,5 x 20 cm, sign. PD Veselý Zd. 85, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Claes Janszoon Visscher
(1587-1652)
Mapa Paříže
Položka č.: 277080Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:14
tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Vlach
Zasněžený dům
Položka č.: 260249Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:15
litografie, 2005, 14,5 x 19,8 cm, sign. PD Vlach 2005, č. 50/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Karlův most
Položka č.: 282966Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:16
fotografie, 21,1 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Rotunda sv. Martina
Položka č.: 282965Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:17
fotografie, 29,8 x 20,2 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Hradčany
Položka č.: 282964Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:18
fotografie, 29,2 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Praha z Karlova mostu
Položka č.: 282963Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:19
fotografie, 28,8 x 19,7 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Hradčany
Položka č.: 282962Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:20
fotografie, 29,6 x 20,6 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Karlův most - Hradčany
Položka č.: 282961Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:21
fotografie, 20,5 x 29,8 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Hradčany
Položka č.: 282960Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:22
fotografie, 21,1 x 29,8 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Karlův most
Položka č.: 282959Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:23
fotografie, 20,9 x 29,8 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)