-
Neurčený autor
U kostela
Položka č.: 659Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:41
litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Egypt
Položka č.: 658Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:40
lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Atol
Položka č.: 657Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:39
akvatinta, 17,9 x 14,9 cm, sign. PD Netušil 2002, autorské věnování na zadní straně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Publii Ovidlii Nasonis
Položka č.: 656Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:38
lept, 1986, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD Netušil 86, 36/90, LU vodotiskové razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Netal
(1880-1952)
Cesta
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:37
olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:36
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:35
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:34
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, mírně zašpiněná malba, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:32
olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Antikvariát Dláž…
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Zděšení
Položka č.: 649Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:31
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tělocvik
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:30
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fritz Müller
Kovárna
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fritz Müller
Mořský břeh
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Letní světlo II
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mose
Surrealistický motiv
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:26
serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:25
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Tenis
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:24
signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Vlak
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:23
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Fotbal
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:22
plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Mauglí prchá před slony
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:21
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Rétrospective Miró
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:20
litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:19
litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IV
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:18
litografie, 33,5 x 25,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IX
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:17
litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce I
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:16
litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mika
(1946)
Loutkové představení
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:15
5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:14
suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:13
3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Ferdinand Michl
(1877-1951)
Františkovy Lázně
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:12
lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu