Václav Souček

(1887-1941)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét

    No.: 792

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:54

    akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)