Aleš Štolovský

  • Aleš Štolovský

    No.: 859

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:01

    olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)