Aleš Štolovský
No.: 859Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)