Ivan Vašut
(1985)
Bláto v bleděmodrém
No.: 901Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:43
akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ivan Vašut
(1985)
Podzim
No.: 902Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:44
olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.
Current price: 1.700 CZK (71 €)