Ivan Vašut

(1985)

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Podzim

    No.: 225338

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 03. 02. 2021 18:46

    olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.

    Current price: 1.700 CZK (68 €)