Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Karel Svolinský (Internetová aukce )
(1896-1986)
Písmenka
Položka č.: 282184Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:00
tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský (Internetová aukce )
(1896-1986)
Taneční pár; Zátiší
Položka č.: 282185Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:02
2x tisk, papír, 1964, 17,5 x 10; 16 x 10,3 cm, 2x monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík (Internetová aukce )
(1922-1999)
Fryderyk Chopin
Položka č.: 282187Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:04
ocelorytina, 1979, 12,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jirka (Internetová aukce )
(1914-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 282188Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:06
ocelorytina, 1979, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Jirka L., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová (Internetová aukce )
(1938-2008)
Otvírání studánek
Položka č.: 282190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:08
dřevoryt, 15,9 x 12,8 cm, sign. PD LJandová, č. 191/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Zámečníková (Internetová aukce )
(1945)
Dívka
Položka č.: 282191Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:10
litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hermína Melicharová (Internetová aukce )
(1923-2000)
Muž na koni
Položka č.: 282192Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:12
dřevoryt, 16,4 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser (Internetová aukce )
(1914-1994)
Prostějovská radnice
Položka č.: 282193Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:14
dřevoryt, 16,8 x 11,1 cm, PD značeno ve štočku JW, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik (Internetová aukce )
(1883-1964)
Horská řeka
Položka č.: 282194Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:16
dřevoryt, 1925, 18,2 x 13,6 cm, LD značeno ve štočku VK-25, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra (Internetová aukce )
(1933-2006)
PF 1973
Položka č.: 282196Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:18
linoryt, 1972, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO