František Dostál

(1938-2022)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    No.: 448

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:10

    litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Psí příběhy

    No.: 449

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:11

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    No.: 450

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:12

    bromostříbrná fotografie, 28,3 x 39 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy

    No.: 451

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:13

    bromostříbrná fotografie, 37 x 27,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná