František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 448Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:10
litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Psí příběhy
No.: 449Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:11
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 450Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:12
bromostříbrná fotografie, 28,3 x 39 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
No.: 451Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 37 x 27,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná