Josef Istler
(1919-2000)
Vladimír Holan VI
No.: 211Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 21. 11. 2024 15:00
bilbiofilie, 1993, 35 x 25,5 cm, č. 15/30, 6x sign. lept J. Istlera, inspirovaných verši Vladimíra Holana ve třiceti exemplářích vytiskl Jan Mauler, vydal František Janás, na předsádce věnování Radovanu Lukavskému od Josef Istlera, volné archy v ob., dobrý stav, zažloutlý pruh na předsádce a v tiráž…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Šamsuddín Muhammad Háféz: Z dívánu
No.: 184Auction price: 10.000 CZK (417 €)
bibliofilie, 1986, 31 x 22 cm, vše sign. DU Istler, autorský tisk, Šamsuddín Muhammad Háfez (1320-1390). Text česky, z perštiny přeložila Věra Kubíčková. Frontispis a 5 dalších ilustrací (kombinované hlubotiskové techniky) Josefa Istlera ve formátu 19,5 x 13,5 cm. Vydal Supraphon v Praze roku 1986 j…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Josef Istler
(1919-2000)
grafické listy k Obrtelovu Vodotrysku
No.: 747Auction price: 1.800 CZK (75 €)
bibliofilie, 4x sign. barev. kombin. technika J. Istler (3x168/200+ 1x14/200), tisk P. Dřímal, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1987, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of German painter Walte…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Relikvie
No.: 125Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 05. 11. 2024 18:04
lept, akvarel, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. PD istler 91, č. 1/150, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige
Current price: 700 CZK (30 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Franz Kafka
No.: 149Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 15:00
litografie, 1992, 47,5 x 33,5 cm, sign. PD Istler 92, rám, autorský tisk, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen, kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 11 000 - 13 000 CZK