František Kobliha
(1877-1962)
Karlův most
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
dřevoryt, 13 x 8,5 cm, sign. PD F. Kobliha, levý roh utržen, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Habent Fata Sua Libelli
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
dřevoryt, 16 x 11 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
lept, 1988, 33,5 x 24 cm, sign. PD istler 88, č. 118/200, edice Lyra Pragensis, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
lept, 1970, 35 x 30,5 cm, sign. PD istler 70, č. 13/22, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 1948, 48 x 38 cm, sign. DU istler 48, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1989, 32,5 x 26,5 cm, sign. PD istler 89, č. 15/21, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Ležící
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1952, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD istler 52, č. 22/24, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Josef Istler
(1919-2000)
Struktura
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1945, 27 x 22,5 cm, sign. PD istler 45, č. 1/4, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
lept, 37 x 23,5 cm, sign. PD istler, č. 4/5 I. stav, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Josef Istler
(1919-2000)
V modré
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
grafický list, 1946, 35,9 x 29 cm, sign. PD istler 46, č. 8/11, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
lept, 1949, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU islter 49, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1944, 20 x 20,5 cm, sign. LD istler, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Plamen
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
lept, 1944, 24 x 7 cm, sign. DU istler 44, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét básníka
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
akvarel, papír, 1940, 37 x 22,6 cm, sign. LD B. Lacina 40, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Jaroslav Král
(1883-1942)
V kavárně
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
tužka, papír, 25 x 20 cm, sign. PD Král, přiložen příjmový doklad z roku 2000 z Galerie Peithner-Lichtenfels a Čubrda, přiložena Žádost o vydání osvědčení podle zákona č. 71/994 Sb. pro předmět kulturní hodnoty, dílo patří významnému moravskému autorovi, jehož život se uzavřel v koncentračním táboře…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Výkřik
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1991, 35,5 x 22,5 cm, sign. DU V. Novák, č. 25/70, výroční list Klubu přátel za rok 1990
Vladimír Novák
(1947-2024)
Postavy
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1990, 40,5 x 30 cm, sign. DU Vladimír Novák, č. 9/25
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Michael Rittstein
Boxující králíci
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 2010, 75 x 53 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 14/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Michael Rittstein
Poslední drink
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 2012, 54 x 76 cm, sign. PD M. Rittstein 2012, č. 8/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Michael Rittstein
Milenci šílenci
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1981, 46 x 35 cm, sign. PD Michael Rittstein 81, pasparta, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU …
Aleš Lamr
(1943-2024)
Spiral
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1998, 80,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 9/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Dovnitř III
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2000, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 2000, č. 29/40, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Vzkaz II
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2001, 54,5 x 81,5 cm, sign. PD A. Lamr 01, č. 25/40, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Vzkaz I
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2001, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 01, č. 10/30, DU mimo tisk lehce natrženo, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Závrať
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1997, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 97, č. 3/30, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Mřížoví
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2008, 54,5 x 80,5 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 45/55, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Tůň
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2003, 55 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 03, č. 7/25, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Údolí suchých kostí
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1997, 54 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 97, č. 23/35, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hrátky II
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1998, 55 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 9/42, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hrátky I
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1998, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 6/38, levý horní roh lehce ohnutý, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar