• František Kobliha

    (1877-1962)

    Karlův most

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    dřevoryt, 13 x 8,5 cm, sign. PD F. Kobliha, levý roh utržen, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Habent Fata Sua Libelli

    Položka č.: 84

    dřevoryt, 16 x 11 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    lept, 1988, 33,5 x 24 cm, sign. PD istler 88, č. 118/200, edice Lyra Pragensis, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 82

    lept, 1970, 35 x 30,5 cm, sign. PD istler 70, č. 13/22, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 81

    litografie, 1948, 48 x 38 cm, sign. DU istler 48, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    lept, 1989, 32,5 x 26,5 cm, sign. PD istler 89, č. 15/21, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Ležící

    Položka č.: 79

    lept, 1952, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD istler 52, č. 22/24, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Struktura

    Položka č.: 78

    lept, 1945, 27 x 22,5 cm, sign. PD istler 45, č. 1/4, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    lept, 37 x 23,5 cm, sign. PD istler, č. 4/5 I. stav, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    V modré

    Položka č.: 76

    grafický list, 1946, 35,9 x 29 cm, sign. PD istler 46, č. 8/11, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 75

    lept, 1949, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU islter 49, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    litografie, 1944, 20 x 20,5 cm, sign. LD istler, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Plamen

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    lept, 1944, 24 x 7 cm, sign. DU istler 44, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét básníka

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    akvarel, papír, 1940, 37 x 22,6 cm, sign. LD B. Lacina 40, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    V kavárně

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    tužka, papír, 25 x 20 cm, sign. PD Král, přiložen příjmový doklad z roku 2000 z Galerie Peithner-Lichtenfels a Čubrda, přiložena Žádost o vydání osvědčení podle zákona č. 71/994 Sb. pro předmět kulturní hodnoty, dílo patří významnému moravskému autorovi, jehož život se uzavřel v koncentračním táboře…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Výkřik

    Položka č.: 163

    litografie, 1991, 35,5 x 22,5 cm, sign. DU V. Novák, č. 25/70, výroční list Klubu přátel za rok 1990

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Postavy

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 1990, 40,5 x 30 cm, sign. DU Vladimír Novák, č. 9/25

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Michael Rittstein

    Boxující králíci

    Položka č.: 161

    litografie, 2010, 75 x 53 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 14/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Poslední drink

    Položka č.: 160

    litografie, 2012, 54 x 76 cm, sign. PD M. Rittstein 2012, č. 8/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci

    Položka č.: 159

    litografie, 1981, 46 x 35 cm, sign. PD Michael Rittstein 81, pasparta, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU …

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Spiral

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    litografie, 1998, 80,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 9/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Dovnitř III

    Položka č.: 157

    litografie, 2000, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 2000, č. 29/40, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Vzkaz II

    Položka č.: 156

    litografie, 2001, 54,5 x 81,5 cm, sign. PD A. Lamr 01, č. 25/40, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Vzkaz I

    Položka č.: 155

    litografie, 2001, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 01, č. 10/30, DU mimo tisk lehce natrženo, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Závrať

    Položka č.: 154

    litografie, 1997, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 97, č. 3/30, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Mřížoví

    Položka č.: 153

    litografie, 2008, 54,5 x 80,5 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 45/55, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Tůň

    Položka č.: 152

    litografie, 2003, 55 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 03, č. 7/25, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Údolí suchých kostí

    Položka č.: 151

    litografie, 1997, 54 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 97, č. 23/35, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hrátky II

    Položka č.: 150

    litografie, 1998, 55 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 9/42, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hrátky I

    Položka č.: 149

    litografie, 1998, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 6/38, levý horní roh lehce ohnutý, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar