-
Neznámý autor
Návrat idiota
No.: 694Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1999, r. S. Gedeon, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Barton Fink
No.: 695Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:44
filmový plakát, formát A3 (47,5 x 32 cm), 1991, r. J. a E. Coen, trochu pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vlk
No.: 696Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:45
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1994, r. M. Nichols, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Duch (Ghost)
No.: 697Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1990, r. J. Zucker, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
V zemi bílého nosorožce
No.: 698Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:47
filmový plakát, 80,5x57 cm, 1970, znatelné stopy po přeložení, v horní části uprostřed mírná trhlinka, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mlčení jehňátek
No.: 699Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Demme, 1991, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Muzikantská Liduška
No.: 700Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:49
filmový plakát, formát atypický 85x29,5cm, 1968, r. M. Frič, stopa po přeložení, jen lehce opotřebené okraje, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Poslední akční hrdina
No.: 701Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:50
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1993, r. J. McTiernan, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Thelma & Louise
No.: 702Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:51
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1992, r. R. Scott, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vysoká hra patriotů
No.: 703Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 20:52
filmový plakát, formát A3 (42 x 30 cm), 1992, r. P. Noyce, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Alpská krajina
No.: 282102Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ze starého města
No.: 250719Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Věž
No.: 216851Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:14
lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
No.: 282112Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Barokní socha
No.: 282111Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Fotbal
No.: 282128Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:24
pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dva muži z profilu
No.: 282127Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:25
tuš, papír, 10 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chalupa na louce
No.: 282126Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:26
tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Světnice
No.: 282125Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:27
tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Záslibný dar
No.: 265520Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:28
tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Neznámý autor
Skleslý muž na sedačce
No.: 265519Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:29
tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ludwig van Beethoven
No.: 282066Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:30
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Statek
No.: 222013Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
No.: 265874Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
No.: 279778Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:38
watercolor, ink, white, cardboard, druhý polovina 40. let, 24,5 x 29 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
No.: 281020Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 02. 07. 2024 17:04
lept, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED