Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Květina ve váze

    No.: 13

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 18:26

    olej, plátno, 69 x 50,5 cm, rám,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Květina

    No.: 16

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 18:32

    kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    No.: 17

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 18:34

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice

    No.: 32

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 19:04

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice s růžencem

    No.: 35

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 19:10

    olej, plátno, 28 x 18,5 cm, rám

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pivoňky

    No.: 54

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 19:48

    olej, plátno, 58 x 48 cm, rám, pravý horní roh otlučený,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Neznámý autor

    Květy

    No.: 64

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 20:08

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Růže (PF 1933)

    No.: 69

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 20:18

    tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen ,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Camellia japonica

    No.: 71

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 20:22

    ručně kolorovaná litografie, 33 x 26 cm, přehnuté rohy papíru,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    No.: 180968

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 04. 07. 2022 14:04

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    No.: 183961

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 04. 07. 2022 14:09

    dry-point, 35 x 30 cm, , yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Úplněk nad Nerudovkou

    No.: 217497

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 04. 07. 2022 14:24

    etching, 16 x 13 cm, sign. RD illegible, no. 34/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Tůňka

    No.: 177801

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 14:08

    olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 14:19

    pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: k CZK

  • Neznámý autor

    Domažlice

    No.: 195752

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 14:24

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Krajina

    No.: 200758

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 14:28

    akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    No.: 201123

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 14:31

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chalupa s rybníčkem

    No.: 206238

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 14:37

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Statek

    No.: 222013

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 14:58

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    No.: 226453

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 15:06

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Páter Kajetán Rischling

    No.: 254565

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:19

    olej, plátno, 64 x 47 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dívky

    No.: 254568

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:20

    olej, plátno, sololit, 24,5 x 16,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Démoni

    No.: 254634

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:21

    tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hlava koně

    No.: 259396

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:32

    tužka, papír, 1972, 38 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    U rybníka

    No.: 260164

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:33

    olej, plátno, karton, 13 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    U řeky

    No.: 260165

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:34

    olej, plátno, 27 x 38 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Studie stromu

    No.: 260167

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:36

    olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kleopatra na Nilu

    No.: 260169

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:37

    olej, plátno, 50 x 70 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (40 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Trosky

    No.: 260171

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:39

    olej, plátno, 35 x 61 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Svatý František Borgiáš

    No.: 261880

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 18. 07. 2022 18:33

    podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 14 cm, rám, Je patronem: proti zemětřesení. Atributy: Bývá znázorňován v řeholním hábitu, u sebe má knihu, umrlčí lebku, vévodský klobouk nebo korunu. V Praze na Karlově mostě je sousoší sv. Františka Borgiáše z r. 1710, směrem k Národnímu divadlu, mezi …

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.