Československá generalita

    No.: 42

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:41

    7x bromostříbrná fotografie, 16 x 12 cm, 2x portrét gen. F. Hněvkovského, portrét gen. Mikuláš Ferjenčík a Karel Husárek, 3x fotografie od pomníku plukovníka Švece, foto Centropress Praha, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Plod

    No.: 258009

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 14:13

    dřevořez, 9,4 x 4,9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Hlava koně

    No.: 259396

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:21

    Current price: 400 CZK (17 €)

    U rybníka

    No.: 260164

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:27

    Current price: 500 CZK (21 €)

    U řeky

    No.: 260165

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:28

    olej, plátno, 27 x 38 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Studie stromu

    No.: 260167

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:30

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Kleopatra na Nilu

    No.: 260169

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:31

    olej, plátno, 50 x 70 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Trosky

    No.: 260171

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:33

    olej, plátno, 35 x 61 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Wald-Forst-und Jägerey-Lexicon

    No.: 260615

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 10:10

    kniha, 28,5 x 20 cm, lesnický slovník, vyd. Franz Carl Hladky, Prag, cca. 1740, pův. pevná vazba, 500s., vazba poškozena, rozpadající se hřbet, kniha v minulosti nejspíše opravována, samotný knižní blok v dobrém stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Všesokolské slety

    No.: 260647

    Planned termination: 20. 01. 2022 10:42

    32x bromostříbrná fotografie, 17 x 23 cm, soubor fotografií z všesokolských sletů na Letné a na Strahově, 1920-1926, bez nakl. údajů, 24x rozměr 17x23, 8x 12,5 x 17,5, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Golda Meirová

    No.: 260648

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 10:43

    5x bromostříbrná fotografie, 24 x 17,5 cm, bývalá izraelská premiérka na snímku z konference o sovětském židovství a v rozhovoru s egyptským presidentem Anwarem Sadatem, značeno na zadní straně Uniprix, 1976 a 1977, United Press International, Frankfurt, West Germany, 3x fotografie Copyright Cmera p…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Američtí prezidenti

    No.: 260649

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 10:44

    8x bromstříbrná fotografie, 23 x 18,5 cm, portréty amerických prezidentů: James Madison, Thomas Jefferson, James Buchanan, William McKinley, Grover Cleveland, Chester A. Arthur, Woodrow Wilson, Franklin Delano Roosevelt, New York Times Photos, některé fotografie se známkou opotřebení, Provenance: An…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Momenty z dějin Izraele

    No.: 260650

    Planned termination: 20. 01. 2022 10:45

    11x bromostříbrná fotografie, 18 x 25 cm, fotografie izraelských vojenských jednotek a záběry z návratu rukojmích z letiště Entebbe v Ugandě, Unipix, Frankfurt, Copyright Camera Press R. Court London, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Vue du Grand Canal du Palais Balbori - Benátky

    No.: 260709

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 11:44

    kolorovaná rytina, nalepeno na kartonu, 18. století, 26,7 x 39,6 cm, zažloutlý papír, při okrajích hnědé skvrnky,

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Vue du Chateau des Jardins de Fontainebleau

    No.: 260710

    Planned termination: 20. 01. 2022 11:45

    kolorovaná rytina, 18. století, 20 x 41 cm, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír,

    Maison de Plaisance du Grand Seigneur á Constantinople

    No.: 260711

    Planned termination: 20. 01. 2022 11:46

    kolorovaná rytina, 18. století, 24 x 37,6 cm, DU značeno: A Paris chez Basset rüe S. Jacques, zašpiněný papír,

    A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

    No.: 260712

    Planned termination: 20. 01. 2022 11:47

    kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published according to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír,

    Le Chateau de Vincennes prés Paris

    No.: 260713

    Planned termination: 20. 01. 2022 11:48

    kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír,

    Platea et Templum Scotorium Viennae

    No.: 260714

    Planned termination: 20. 01. 2022 11:49

    Hvězdárna v Chrudimi

    No.: 260717

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 11:52

    mědirytina, 15 x 20,5 cm, tisk a sklad L. Dontha v Praze, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na papíře místy skvrnky

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Přírodní motiv

    No.: 260746

    Planned termination: 20. 01. 2022 12:21

    akvarel, tuš, papír, 20 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Přírodní motiv

    No.: 260747

    Planned termination: 20. 01. 2022 12:22

    Přírodní motiv

    No.: 260748

    Planned termination: 20. 01. 2022 12:23

    Přírodní motiv

    No.: 260749

    Planned termination: 20. 01. 2022 12:24

    Hornictví

    No.: 260795

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 13:10

    dřevoryty, 48 x 34 cm, 12x signovaný dřevoryt, vyd. Ústřední institut pro rozvoj hornictví, Budapešť, volné listy v kart. deskách, desky lehce poškozeny, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Fotoatelier Club Karel Bízek

    No.: 260922

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 15:17

    plakát, 29,5 x 39,5 cm, mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    No.: 260926

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 15:21

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    7 x pohlednice z Benátek

    No.: 260927

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 15:22

    7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    No.: 260928

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 15:23

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    4 x pohlednice s pohledem na Pražský hrad

    No.: 260929

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 15:24

    4 x pohlednice, 3 x vzadu popsáno,

    Current price: 90 CZK (4 €)