Kuchyňská scéna

    No.: 332

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    Planned termination: 29. 07. 2020 15:00

    olej, lepenka, 19. století, 35,5 x 30,5 cm, rám, lepenka lehce zvlněna

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

    Jelení příkop s Pražským hradem

    No.: 331

    Auction price: 3.200 CZK (119 €)

    akvarel, tužka, papír, 29,2 x 41,5 cm, rám, papír zažloutlý, místy žluté flíčky, na rámu oděrky,

    Current price: 3.200 CZK (119 €)

    Pohled na Staré město pražské

    No.: 321

    Auction price: 2.800 CZK (104 €)

    tužka, akvarel, papír, 22,2 x 30,7 cm, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen,

    Current price: 2.800 CZK (104 €)

    Letní den u vody

    No.: 313

    Auction price: 35.000 CZK (1.297 €)

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, vzadu razítko: vystaveno v Mánesu 1934, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 35.000 CZK (1.297 €)

    Výstup na vulkán v roce 1835

    No.: 305

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    kvaš, tuš, papír, 1835, 16 x 22,8 cm, přichyceno v papírové paspartě,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Hrad Stolzenfels

    No.: 304

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    kvaš, papír, 1844, 8,2 x 13,4 cm, vzadu popsáno , přichyceno v papírové paspartě,

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Umělec a jeho můza

    No.: 293

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    malba na porcelánu, 6 x 8,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

    Návrh erbu

    No.: 460

    Lebka

    No.: 287

    Auction price: 2.300 CZK (86 €)

    olej, dřevo, 18 x 24,5 cm, rám, obraz vypadává z rámu

    Current price: 2.300 CZK (86 €)

    Zátiší s chlebem

    No.: 283

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Při sklence

    No.: 22

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    olej, dřevo, 23 x 30,8 cm, rám, poškozeno, restaurováno, malba zkrakelována,

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

    Svatá Tekla

    No.: 19

    Auction price: 25.000 CZK (926 €)

    olej, plátno, 79,5 x 64,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 25.000 CZK (926 €)

    Madona s dítětem

    No.: 17

    polychromovaná dřevořezba, v. 44 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Ježíš Nazaretský

    No.: 16

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    polychromované dřevo, 115 x 49 cm

    Current price: 8.000 CZK (297 €)

    Orfeus s lyrou

    No.: 218

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    cín s polychromií, v. 32 cm, secesní soška, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Kubistické zátiší

    No.: 288

    tempera, papír, 70 x 52 cm, rám, při okraji mírně natržený papír (cca 2,5 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Roubenka

    No.: 245732

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:27

    olej, plátno, 82 x 72 cm, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Dívka s jablky

    No.: 245802

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:33

    litografie, 31 x 26 cm, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Kytice růží

    No.: 244133

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:34

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • neznámý autor

    Dvojitá kaple v Chebu

    No.: 245727

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:22

    mědirytina, 19. století, 10,2 x 7,5 cm, mimo tisk oříznutý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Lovecký výjev

    No.: 245810

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:23

    litografie, 17,5 x 26 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Před hranicemi

    No.: 245714

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:24

    mědirytina, 19. století, 7,9 x 10,2 cm

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Chrám sv. Víta

    No.: 245733

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:25

    ocelorytina, 19. století, 9,6 x 13,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

    Motýl

    No.: 223991

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:13

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Lov

    No.: 234940

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:52

    kolorovaný lept, 35,5 x 43 cm, při okraji mírně zašpiněný papír,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Stařec

    No.: 235025

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:54

    tužka, běloba, papír, 22 x 14 cm, rám, rám poškozen,

    Vltava u Litoměřic

    No.: 235366

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:11

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

    Pohled na vesnici

    No.: 235367

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:12

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný,

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    No.: 235372

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:14

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru,

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    No.: 242448

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:03

    lept, 12,1 x 7,2 cm, papír lehce zažloutlý, na levém okraji (mimo tisk) několik drobných skvrnek žluté barvy,

    Current price: 150 CZK (6 €)