Portrait of a woman

    No.: 4

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 09:03

    oil on canvas, 1. pol. 19 století, 24,5 x 21 cm, framed , restoration report attached

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Portrait of a man

    No.: 5

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 09:04

    oil on canvas, 24 x 21,5 cm, framed , restoration report attached

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Harbor on the river

    No.: 49

    Planned termination: 09. 03. 2021 09:48

    oil on canvas, 55 x 79 cm, framed ,

    Knight on horseback

    No.: 53

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 09:52

    underpainting on glass, 37 x 26 cm, framed , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Troubadour

    No.: 54

    Planned termination: 09. 03. 2021 09:53

    Memento mori

    No.: 55

    Planned termination: 09. 03. 2021 09:54

    underpainting on glass, 35 x 30 cm, framed , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Návrh erbu

    No.: 568

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:27

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Dr. Eduard Beneš

    No.: 569

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:28

    hlubotisk, 38 x 31 cm, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    No.: 570

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:29

    hlubotisk, 38,5 x 29 cm, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Stojící žena

    No.: 571

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:30

    litografie, 60 x 33,8 cm, č. 132/300, PD popsáno: Hommage a Patrik Nagel, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Stařec

    No.: 572

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:31

    tužka, běloba, papír, 22 x 14 cm, rám, rám poškozen,

    Dívka s leopardem

    No.: 573

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:32

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Lov

    No.: 574

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:33

    kolorovaný lept, 35,5 x 43 cm, při okraji mírně zašpiněný papír,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Vltava u Litoměřic

    No.: 575

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:34

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen,

    Ženský akt

    No.: 576

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:35

    uhel, kvaš, papír, 2004, 69 x 49 cm, sign. PD, rám

    Current price: 700 CZK (28 €)

    No.: 577

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:36

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Krajina s potokem

    No.: 578

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:37

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Podkrkonoší

    No.: 579

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:38

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Injekce

    No.: 580

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:39

    tuš, papír, 13,5 x 18,5 cm

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Horní Ostrovec u Písku

    No.: 581

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:40

    olej, karton, 1957, 21,5 x 31,5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Krucifix

    No.: 582

    Auction price: 6.400 CZK (256 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:41

    polychromované dřevo, 115 x 49 cm

    Current price: 6.400 CZK (256 €)

    No.: 583

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:42

    olej, sololit, 50 x 72 cm, sign. PD (?)

    Medaile Václava Havla

    No.: 584

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:43

    bronz, p. 6 cm, vyražen text Václav Havel prezident ČSFR 29. 12. 1989

    Figura

    No.: 585

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:44

    enkaustika, 81 x 65 cm, rám, při okrajích poškozená malba, na rámu drobné oděrk

    No.: 586

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:45

    olej, plátno, 1900, 67 x 30 cm, sign. PD, rám, malba i rám místy poškozeny

    No.: 587

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:46

    olej, plátno, 40 x 53 cm, rám, restaurováno

    Kuchyňská scéna

    No.: 588

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:47

    olej, lepenka, 19. století, 35,5 x 30,5 cm, rám, lepenka lehce zvlněna

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

    No.: 589

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:48

    olej, karton, 49,8 x 69,7 cm, vzadu popsáno Boháček, při okrajích lehce poškozeno

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Lovecký motiv

    No.: 590

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:49

    olej, plátno, 74 x 54 cm, rám

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Švadlena

    No.: 591

    Planned termination: 09. 03. 2021 18:50

    olej, karton, 50 x 64,5 cm, sign. PD, rám