Martin Velíšek
(1963)
Řezník
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:19
litografie, 2023, 28 x 23 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. P/V, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)