-
František Janula
(1932-2020)
Akt s rukama nad hlavou
No.: 301Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Kompozice
No.: 302Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Rozkvetlá mez
No.: 303Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Přeslička
No.: 304Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Vozáb
(1948)
Abstraktní kompozice
No.: 305Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Svobodová
(1963)
Substantia 29
No.: 306Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Únik
No.: 307Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrea Forsterová
(1958)
Vesmírný pes
No.: 308Auction price: 23.000 CZK (959 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 23.000 CZK (959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
No.: 309Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
No.: 310Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava I
No.: 311Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava II
No.: 312Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Hukvaldy přes les
No.: 313Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
V kuchyni
No.: 314Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
No.: 315Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kincl
Koupání (Balaš)
No.: 316Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 1945, 46 x 79 cm, rám, pod sklem, vzadu štítek s rukopisným věnováním, malba místy poškozena
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Otípka
(1921-1986)
Růžová kytice
No.: 317Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 34,3 x 24,8 cm, sign. LD J. Otípka, rám, Jindřich Otipka, malíř a grafik, se významně podílel na výtvarném životě druhé poloviny 20. století na Ostravsku. Studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Jana Baucha a Emila Filly. Svou tvorbu začal v šedesátých letech ve stylu kubismu, av…
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Rejfířová
Noční rej
No.: 318Auction price: 6.700 CZK (280 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.700 CZK (280 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice Rjaba
No.: 319Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Štvanice
No.: 320Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Koza
No.: 321Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Léto u vody
No.: 322Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Dívka v klobouku
No.: 323Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Apacidis
(2003)
Mord
No.: 324Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Apacidis
(2003)
Vlny lidskosti
No.: 325Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Kotrba
Konstantin Karenin a Karel Gott
No.: 326Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Gift to Beatles
No.: 327Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ramon Moscardó
(1953)
Na Karlově mostě
No.: 328Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Matěj Motyčka
(1960)
Kabaret
No.: 329Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Tichý
(1962)
Prolínání
No.: 330Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED