Mytologický výjev - miniatura

    No.: 314

    Auction price: 7.000 CZK (260 €)

    Planned termination: 29. 07. 2020 15:00

    malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 7.000 CZK (260 €)

    No.: 312

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen,

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

    No.: 309

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Current price: 8.000 CZK (297 €)

    Madona Immaculata

    No.: 20

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    olej, plátno, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

    Krajina s řekou

    No.: 237982

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:25

    olej, plátno, 45 x 58 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    No.: 237817

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:26

    olej, karton, 48,5 x 70 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Kočka

    No.: 234375

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:31

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Východ slunce

    No.: 237985

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:32

    pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Golfová koláž II.

    No.: 245703

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:52

    koláž, papír, 2006, 24,5 x 21 cm, monogr. LD MZ 06, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Chlapec

    No.: 245805

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:19

    akvarel, pastel, papír, 1947, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Zahrádkář

    No.: 245741

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:44

    akvarel, tuš, papír, 30,2 x 18,3 cm, sign. PD VRB (?), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:26

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Vesnice

    No.: 228520

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:27

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Věže

    No.: 228837

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:33

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD, rám, č. 44/80,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Na procházce městem

    No.: 235363

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:10

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    No.: 242446

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:01

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    No.: 242451

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:05

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Portrét muže

    No.: 242456

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:08

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    No.: 242462

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:14

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    No.: 242463

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:15

    ocelorytina, 5 x 3,5 cm, sign. PD jakubovski,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    No.: 242465

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:17

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    V pohádkovým lese

    No.: 242470

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:19

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    No.: 242472

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:21

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    No.: 242473

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:22

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kompozice (PF 1999)

    No.: 242773

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:01

    serigrafie, 1998, 7,8 x 6,9 cm, sign. PD, pasparta,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Srdcová desítka (P.F.)

    No.: 242844

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:13

    suchá jehla, 1997, 11 x 7,5 cm, sign. DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Listy

    No.: 242845

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:14

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Letadlo (PF 1972)

    No.: 242971

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:28

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:30

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:35

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)