Podzimní krajina

    No.: 7

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 13:14

    olej, karton, 47 x 67 cm,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Jezero pod horami

    No.: 78

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 15:36

    olej, karton, 49 x 65,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Podzim

    No.: 103

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 16:26

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Krajina před bouřkou

    No.: 110

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 16:40

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Krajina se snopy

    No.: 111

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 16:42

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pyramidy (PF 1977)

    No.: 113

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 16:46

    litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    No.: 124

    Planned termination: 25. 08. 2021 17:08

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Sedící akt zezadu

    No.: 251149

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 18:12

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Nahá dívka

    No.: 251160

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 18:16

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Klečící

    No.: 251172

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 18:22

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Vlající žena

    No.: 251174

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 18:24

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Kvetoucí akt

    No.: 251175

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 18:26

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Barbora

    No.: 253849

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:50

    lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Kostelní vež (PF 200)

    No.: 254030

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 19:58

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Listy

    No.: 254070

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 20:10

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Loď Franklin

    No.: 255246

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:00

    akvarel, papír, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Mars

    No.: 255245

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 08. 2021 15:27

    tuš, tužka, papír, 12,7 x 9,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Portrét Heleny Sukové

    No.: 255249

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:00

    pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Město ve Středomoří

    No.: 252060

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:01

    olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Město ve Středomoří

    No.: 252058

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:02

    olej, plátno, 38 x 55,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Pouliční scenerie

    No.: 252057

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:03

    olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Kanál v Benátkách

    No.: 252056

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:04

    olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Na pláži

    No.: 252055

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:05

    olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    V Benátkách

    No.: 252054

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:06

    olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Ve Středomoří

    No.: 252053

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:07

    olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Ve Středomoří

    No.: 252051

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:08

    olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Prosluněná kolonáda

    No.: 252050

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:09

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Z Itálie

    No.: 252049

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:10

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Letní den

    No.: 252048

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:11

    olej, plátno, 38,5 x 46,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Východ slunce

    No.: 237985

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 18. 08. 2021 18:12

    pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)