Pohlednice

    No.: 37

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:36

    5x pohlednice, 8 x 13,5 cm, soubor pohlednic znázorňujících působení československých legionářů na Sibiři, razítko Památník odboje, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Nedovolíme

    No.: 152

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:31

    tuš, papír, 18,4 x 32,6 cm, monogr. PD M.K., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Musíme chápat jisté obavy našich přátel..

    No.: 153

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:32

    tuš, papír, 16,5 x 32,8 cm, monogr. PD M.K., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Vzhlížení

    No.: 223926

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:10

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    No.: 225427

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:18

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:42

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Vesnice

    No.: 228520

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:44

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:04

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Ex libris Marina Stappen

    No.: 229972

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:06

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Na Kokořínsku

    No.: 232699

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:14

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Klaun

    No.: 232761

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:20

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 21:20

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Horská vesnice

    No.: 249275

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 22:12

    dřevoryt, 12 x 12 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    No.: 249282

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 22:18

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Žena z červeným šátkem

    No.: 241010

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:02

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    V pohádkovým lese

    No.: 242470

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:28

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    No.: 242472

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:32

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:04

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:16

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Bodlák

    No.: 243395

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:20

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Kostelní věže

    No.: 243748

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:26

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:46

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:48

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:50

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:52

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Mrazík

    No.: 250932

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 21:28

    litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD ,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Svačina

    No.: 250990

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 21:42

    olej, sololit, 23 x 28,1 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Cesta a vysoký smrk

    No.: 250992

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 21:44

    tempera, karton, 18 x 21 cm, sign. PD, rám, malba na dvou místech poškrábaná, u dolního okraje karton nařezán, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Listy

    No.: 254070

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 23:02

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Letní les

    No.: 257129

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:40

    olej, sololit, 23 x 28 cm, sign. PD. Šindelář ?, rám, malba mírně zašpiněna,

    Current price: 600 CZK (25 €)