Kytice šeříků

    No.: 1

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 18:02

    olej, překližka, 1954, 30,5 x 39 cm, sign. PD Láďa Tousek 54, rám, rám ve spodní části odštíplý,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Polní kytice

    No.: 4

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 18:08

    olej, sololit, 37,5 x 30,5 cm, sign. PD. Jiří Rejzer, rám, na zadní straně štítek s popisem,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Slunečnice

    No.: 22

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 18:44

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Váza s květinami

    No.: 31

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 19:02

    litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Polní květina

    No.: 37

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 19:14

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Polní květina

    No.: 38

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 19:16

    litografie, 1985, 38 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    No.: 51

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 01. 08. 2022 19:42

    olej, plátno, 46 x 34 cm, sign. PD Buk, rám

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Luční kvítí ve váze

    No.: 58

    Planned termination: 01. 08. 2022 19:56

    oil, plywood, 64,5 x 44 cm, sign. PD, rám,

    Svlékající se akt

    No.: 254599

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 05. 07. 2022 15:14

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Karlštejn

    No.: 226972

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 15:09

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Hrad Kámen u Tábora

    No.: 228661

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 15:11

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 228671

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 15:12

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Rybník

    No.: 228672

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 15:13

    tempera, papír, 1967, 30 x 67 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Růže

    No.: 228680

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 15:14

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    No.: 234976

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 06. 07. 2022 15:24

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Děti

    No.: 251447

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 14:11

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Hyena

    No.: 264927

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 15:24

    akvarel, tuš, papír, 15 x 23 cm, monogr. PD Ky., zašpiněný, při okrajích poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Hroch

    No.: 264928

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 15:25

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Procesí

    No.: 264929

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 07. 07. 2022 15:26

    akvarel, tužka, papír, 1926, 34 x 24 cm, sign. LD nečitelně, zašpiněný, při okrajích poškozený, potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Příroda ve vlasech

    No.: 265836

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 07. 2022 18:00

    olej, papír, 1989, 10,6 x 10,6 cm, monogr. PD JR 89, rám, zašlý rám,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Cesta vesnicí

    No.: 265829

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    litografie, 27,9 x 47,1 cm, sign. PD B. Antal, evidenční tisk, papír u horního levého rohu a u pravého okraje lehce pokrčen, papír zažloutlý, kolem grafiky ztmavnutý pravděpodobně od pasparty, u horního okraje na dvou místech zvyšky papírové lepící pásky (nezasahují do grafiky),

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Na křídlech

    No.: 265818

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    autorská technika, 1987, 24,5 x 12,3 cm, sign. PD 87, P.d.A., DU text,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Linie

    No.: 265817

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce porkčen,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Spící děťátko

    No.: 265814

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    akvarel, tužka, papír, 1944, 34,4 x 26,5 cm, sign. PD 14/IV.1944, kartonová pasparta, na papíru jemné zažloutnutí po paspartě,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Zesnulý

    No.: 265813

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Věže

    No.: 265807

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    dřevoryt, 16 x 6,5 cm, sign. LD, pasparta,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Portrét ženy v červeném

    No.: 265787

    olej, plátno, 65 x 46,5 cm, sign. PN , rám , plátno lehce zvlněné,

    Strom v měsíčním svitu

    No.: 260053

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 07. 2022 21:30

    dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíru několik drobných nahnědlých flíčků,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Učedníci pod Golgotou

    No.: 260052

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 07. 2022 21:32

    barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Krajina s rybníkem

    No.: 259072

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 25. 07. 2022 22:34

    akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 550 CZK (23 €)