Nur Augenblicke

    No.: 782

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:48

    bibliofilie, vyd. Neue Cranach Presse, Kronach, 2000, ex. 86/200, na tit. listě neurčený podpis, svázáno provázkem, výborný stav,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Jubilejní výstava obvodu obchodní a živnostenské komory v Praze

    No.: 924

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:10

    litografie, 1908, 63 x 82 cm, monogr. LN VK, dole 4x ručně signováno za výkonný výbor a hl. porotu, rám, k oslavě jubilea šedesátiletého panování jeho cís. a král. apoštolského veličenstva Františka Josefa I. pod protektorátem J.C.K. výsosti arcivévody Františka Ferdinanda. Diplom Stříbrné medaile j…

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Spřežení na břehu moře

    No.: 950

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:36

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

    Vue du Chateau Engelhaus

    No.: 660

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 15:00

    sépiová kost, papír, 20 x 30,5 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír s flíčky, poškozeno - polito,

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Praha - Karlův most

    No.: 244802

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:47

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 244803

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:48

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    No.: 244804

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:49

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    No.: 239546

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:32

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Cesta krajinou

    No.: 233114

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:33

    oil on canvas , 1981, 49,5 x 65 cm, monogr. F. M., napínací rám, small damages on a frame; verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Estimate: k CZK

    No.: 230600

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:34

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 245615

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:35

    uhel, papír, 1921, 31,5 x 23,1 cm, sign. LD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Jaro

    No.: 205147

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:36

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (9 €)

    No.: 239272

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:15

    olej, plátno, 192, 56 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Cesta

    No.: 245672

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:16

    olej, lepenka, 15,5 x 12 cm, sign. PD, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Dvě dámy v lese

    No.: 245661

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 06. 2020 18:17

    olej, sololit, 1974, 48 x 50 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Letní krajina

    No.: 245677

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:21

    tempera, papír, 10 x 14 cm, sign. LD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Jezero

    No.: 245676

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:22

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Na stráni

    No.: 245674

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:23

    olej, dřevo, 30 x 21 cm, sign. PD F. B. 1947, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Staré zánecké schody

    No.: 245654

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 8,5 x 6 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma s růžemi

    No.: 198368

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:25

    lept, 22 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Zasněžené nábřeží

    No.: 178548

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:26

    aquarelle, paper, 1945, 22,2 x 30 cm, sign. RD illegible, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    No.: 227036

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:10

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Hrušeň

    No.: 228531

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:26

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno,

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Zasněžená krajina s topoly

    No.: 228831

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:30

    olej, plátno, 46 x 68 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Kladno

    No.: 231337

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:42

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Podled na Kladno

    No.: 231338

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:44

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    No.: 232735

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:50

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Pohled na Karlův most

    No.: 232926

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:04

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Malá orchidej

    No.: 234939

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:36

    litografie, 1980, 65,3 x 50,5 cm, sign. PD , č. 87/100,

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Podmořský svět

    No.: 237930

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 22:04

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD ,

    Current price: 200 CZK (8 €)