Andrea Forsterová
(1958)Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Senát ČR, Tripolis, Mnichov aj.) Spolupracuje s architekty (Milunic, Hančl). Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium. Nyní vede své kurzy kresby a malby pro veřejnost.
Andrea Forsterová
Kontemplace
No.: 466Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:28
plátno, pastel, 2023, 70 x 60 cm, sign. PD Forsterová 2023, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Andrea Forsterová
Vesmírný pes
No.: 308Auction price: 23.000 CZK (959 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 23.000 CZK (959 €)