-
Neznámý autor
Pulp Fiction
No.: 347Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vlak
No.: 348Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. J. Kawalerowicz, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Studené blesky
No.: 349Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Veiczi, 1967, velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hvězdné války (Star Wars)
No.: 350Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 20:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1991, r. G. Lucas, trochu pomačkaný pravý dolní růžek, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena v kavárně
No.: 282053Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:26
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena
No.: 282052Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:27
olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Křížová cesta
No.: 274418Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:28
olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét dívky s květinou ve vlasech
No.: 260098Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:29
olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
U lesa
No.: 250701Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:30
olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Alpská krajina
No.: 282102Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ze starého města
No.: 250719Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Věž
No.: 216851Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:14
lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
No.: 282112Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Barokní socha
No.: 282111Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Fotbal
No.: 282128Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:24
pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dva muži z profilu
No.: 282127Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:25
tuš, papír, 10 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chalupa na louce
No.: 282126Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:26
tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Světnice
No.: 282125Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:27
tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Záslibný dar
No.: 265520Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:28
tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Skleslý muž na sedačce
No.: 265519Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:29
tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ludwig van Beethoven
No.: 282066Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:30
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Statek
No.: 222013Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
No.: 265874Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
No.: 279778Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:38
watercolor, ink, white, cardboard, druhý polovina 40. let, 24,5 x 29 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
-
Neznámý autor
Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha
No.: 282217Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 03. 07. 2024 16:36
tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 200758Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 14:08
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
No.: 279354Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 15:22
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
No.: 279355Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 15:24
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED