Pozvánka
No.: 270224Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:14
lept, 6,8 x 9,8 cm, sign. DU nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Dynamické prostředí
No.: 270228Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:10
litografie, 1996, 10,1 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně, 43810, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
Prague
No.: 270229Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:09
tempera, papír, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Paní stromů
No.: 270231Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:07
suchá jehla, 1988, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně 88, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Fénix
No.: 270410Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:33
akvarel, papír, 1999, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Sv. František
No.: 270407Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:30
akvarel, papír, 1997, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Cesta
No.: 270406Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:29
Current price: 10 CZK (1 €)
Pověst o zábradlí II
No.: 270404Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:27
akvarel, papír, 1997, 22 x 16,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Svícen
No.: 270403Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:26
akvarel, papír, 1997, 21 x 10,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Ty sám jsi bez proměny
No.: 270402Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:25
akvarel, papír, 1997, 21 x 21 cm, sign. PD
Current price: 110 CZK (5 €)
Blahoslavená chudobo
No.: 270401Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:24
akvarel, papír, 1996, 21 x 16,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Sedmá pečeť
No.: 270400Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:23
akvarel, papír, 1998, 21 x 17 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Život
No.: 270399Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:22
akvarel, papír, 1999, 26 x 16,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Nový Jerusalém
No.: 270398Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:21
akvarel, papír, 1993, 21 x 21 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Trzesacz
No.: 270396Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:19
akvarel, papír, 1996, 30 x 21 cm, sign. PD
Current price: 50 CZK (3 €)
Porozumění
No.: 270393Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:16
akvarel, papír, 1970, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Děvín
No.: 270392Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:15
akvarel, papír, 1989, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD
Current price: 40 CZK (2 €)
Rajská zahrada
No.: 270390Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:13
akvarel, papír, 1992, 17,7 x 14,3 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Náměstí v Hammelu
No.: 270383Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:06
akvarel, papír, 1997, 15 x 12 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Začarované jezero
No.: 270381Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:04
akvarel, papír, 1997, 22 x 15 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Karlštejnský sen
No.: 270379Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:02
akvarel, papír, 1996, 17,5 x 15 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Oltářní meditace
No.: 270378Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:01
akvarel, papír, 1996, 26 x 20 cm, sign. PD
Current price: 20 CZK (1 €)
Pláč
No.: 270377Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 16:00
akvarel, papír, 1995, 21 x 15 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Ermitáž
No.: 270374Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:57
akvarel, papír, 1996, 25 x 22 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Hold nevinných
No.: 270373Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:56
akvarel, papír, 1996, 25 x 17,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Průhledy
No.: 270371Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:54
akvarel, papír, 1995, 16 x 12 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Pokání
No.: 270370Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:53
akvarel, papír, 1995, 22 x 13 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Knot
No.: 270367Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:50
akvarel, papír, 1999, 24 x 18,5 cm, sign. PD
Current price: 10 CZK (1 €)
Půlnoční mše
No.: 270362Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:45
akvarel, papír, 1995, 17,5 x 14 cm, sign. PD
Current price: 110 CZK (5 €)
Svatý Lukáš
No.: 270361Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2023 15:44
akvarel, papír, 1996, 22 x 15 cm, sign. PD
Current price: 110 CZK (5 €)