Micl
(1969)
Polozvíře na pláži
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:11
litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupin…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
MICL
(1969)
Srážka
Položka č.: 281992Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:59
olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, MICL je současný sochař a malíř, absolvent AVU. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a erotické motivy, vždy ve svých malbách obsahuje i smysl p…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK