Otto Placht
Démon v tanci
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
akryl, plátno, 2001, 150 x 120 cm, sign. vzadu Otto Placht , Otto Placht se narodil v Čechách roku 1962, studoval zde i pražskou Akademii výtvarných umění, ale od první výpravy do města Pucallpa roku 1993 žije převážně v Peru. Peruánský prales ho oslovil natolik, že se stal ústředním výjevem jeho ma…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Odhadní cena: 150 000 - 170 000 CZK