Svatopluk Klimeš
Ráda se mazlím
No.: 68Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 15:00
koláž, kresba ohněm, deska, 2019, 30 x 40 cm, sign. DU monogr. K, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, kdy médium …
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Estimate: 28 000 - 35 000 CZK