Václav Souček
(1887-1941)
Autoportrét
No.: 792Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:54
akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)