Jiří Načeradský
Čekání na pivo
Položka č.: 281956Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:23
olej, plátno, 2010, 97 x 130 cm, sign. LN Načeradský 2010, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2010 představuje melancholický autoportrét, při jehož vzniku malíř upřednos…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK