Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Guillaume Apollinaire: Pásmo
No.: 183Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 21. 11. 2024 15:00
bibliofilie, 1982, 29,5 x 18,7 cm, vše sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, Čtyřmi originálními barevnými litografiemi ve formátu cca 23 x 17 cm vyzdobil Vladimír Suchánek, z francouzského originálu přeložil Karel Sýs za jazykové spolupráce dr. Aleše Pohorského. Poznámku napsal Jiří Žáček. Vydal Su…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Otokar Březina: Esej
No.: 753Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie, 3x orig. litografie V. Suchánek, značeno na kameni Vlad. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v ob., 170 ex., nestr., obálka při okraji natržená, lehce pokrčená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bo…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Upoutaný Prométheus
No.: 218Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 07. 11. 2024 15:00
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member a…
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Estimate: 12 000 - 14 000 CZK