Miloslav Chlupáč
(1920-2008)
Sedící dívka
No.: 517Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:19
litografie, 28,7 x 19,8 cm, sign. PD Chlupáč M, rám, č. 91/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Stipl and prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, the group Maj, Nova skupina
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Martina Chloupa
(1976)
Z cyklu tělo-cvik II
No.: 516Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:18
dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, the disciple of prof. Knizak, Hendrych and Koblasa at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Martina Chloupa
(1976)
Z cyklu tělo-cvik I
No.: 515Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:17
dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 5/10, the disciple of prof. Knizak, Hendrych and Koblasa at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Martina Chloupa
(1976)
Mimino s kozíma nohama
No.: 514Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:16
dřevořez, 2002, 20,5 x 8 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, the disciple of prof. Knizak, Hendrych and Koblasa at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Pavel Charousek
Aranka
No.: 513Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:15
dřevoryt, 1995, 98 x 68 cm, sign. PD Charousek 95, č. 2/31, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Chadima
Vltava
No.: 512Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:14
litografie, 1979, 12,5 x 29,5 cm, sign. PD Chadima, rám, pasparta, č. 28/100, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Vzpomínám na město
No.: 511Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:13
lept, 1977, 19 x16 cm, sign. PD Karel Chaba 77, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Hýla
Chryzantémy ve váze
No.: 510Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:12
olej, plátno, 64 x 70,2 cm, sign. PD V. Hýla?, rám, neurčený autor, rám lehce zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Stanislav Hudeček
(1872-1947)
No.: 509Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:11
olej, karton, 43,5 x 60 cm, sign. LD Stanislav Hudeček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Tomáš Hřivnáč
Santa Cruz
No.: 507Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:09
suchá jehla, 2010, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 16/20, při horním okraji nepatrně ohnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Tomáš Hřivnáč
Postupně
No.: 506Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:08
suchá jehla, 1995, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 4/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Tomáš Hřivnáč
V leže
No.: 505Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:07
suchá jehla, 1993, 9,5 x 24,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 24/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Miroslav Houšť
Praga magika
No.: 504Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:06
litografie, 27,5 x 22 cm, sign. PD M. Houšť, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists
Bedřich Hoser
(1885-1961)
Odpočinek
No.: 503Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:05
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
No.: 502Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:04
litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Asso…
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Rondel
No.: 501Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:03
serigrafie, 1989, 48 x 44 cm, sign. PD Hořánek 89, č. 28/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Karneval
No.: 500Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:02
Current price: 300 CZK (13 €)
Pavel Horák
(1976)
No.: 499Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:01
Current price: 700 CZK (30 €)
Václav Hollar
(1607-1677)
Labuť a cáp (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
No.: 498Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:00
mědiryt, 1666, 25 x 19,5 cm, rám, značeno v desce WHollar fecit 1666, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Václav Hollar
(1607-1677)
O slepici, která snášela zlatá vejce (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
No.: 497Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:59
mědiryt, 1666, 24,7 x 20 cm, rám, značeno v desce WHollar fec:1666, Z cyklu Hollarových rytin - ilustrací k Ezopovým bajkám. O slepici, která snášela zlatá vejce. Její majitel věřil, že má v sobě poklad, a proto ji zabil. Žádný ale nenašel, a tak se sám oloupil , Aantiqari.at Radhošťská,
Dana Holá
Rafael Kubelík
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:58
serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Dana Holá
Rudolf Firkušný
No.: 495Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:57
serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Bohumír Bob Hochman
No.: 494Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:56
email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001
Current price: 300 CZK (13 €)
Franz Hogenberg
(1535-1590)
Cheb/ Eger
No.: 493Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:55
kolorováný mědiryt, 15 x 46,3 cm, rám, v půlce přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Xénia Hoffmeisterová
Odpolední piknik
No.: 492Auction price: 4.600 CZK (192 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:54
litografie, 55 x 82 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, rám, č. 33/60
Current price: 4.600 CZK (192 €)
Ivan Hodonský
Vášeň
No.: 491Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:53
glazovaná keramika, 1973, 31,5 x 14 x 10 cm, značeno zespodu Hodonský 73, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Rožmitálský zámek
No.: 490Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:52
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
No.: 489Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:51
olej, plátno, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Josef Hlaváček
Zuby
No.: 488Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:50
linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
PF 2010 a PF 2009
No.: 487Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:49
Current price: 300 CZK (13 €)