No.: 281685Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)